![Φωτογραφία από την επίσκεψη της κ. Γκερέκου](/sites/default/files/styles/small_16_9/public/2024-07/gerekou-angela.jpg?itok=1fSfSDy9)
Ενίσχυση της συνεργασίας ΕΟΤ-Αρχιεπισκοπής Αθηνών για την προώθηση του θρησκευτικού τουρισμού
Η ενίσχυση της συνεργασίας των δύο πλευρών με στόχο την προώθηση του προσκυνηματικού και θρησκευτικού τουρισμού, βρέθηκε στο επίκεντρο συνάντησης εργασίας που είχαν την Παρασκευή 19 Ιουλίου η πρόεδρος του ΕΟΤ, 'Αντζελα Γκερέκου, με τον διευθυντή του Ιδρύματος Ποιμαντικής Επιμόρφωσης της Ιεράς Αρχιεπισκοπής Αθηνών, Αρχιμανδρίτη Θεολόγο Αλεξανδράκη.